KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7607037
nr 760 7037
1700-tal, olja på kopparplåt, Kvinna med påfågelpenna, 21 x 17
Utrop:
2.500 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 28 maj 2012
kl 17:00:00
2.500 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.100 kr
5.100 kr
3.700 kr
4.400 kr
5.000 kr
- Klassiska